růže
Hormonální antikoncepce - prostě ženám rozumí

Vypočítejte si

Dostupné výpočty:


Datum menstruace

Ten čas ale letí. Měsíc uplyne jako voda. Plánuješ romantický víkend nebo prázdniny a nechceš aby Tě "to" zaskočilo? Jednoduše si vypočítej datum svých následujících menstruací.

Pokud je Tvůj cyklus pravidelný, za spolehlivost ručíme. Není? A nechceš s tím už konečně něco udělat? Navštiv gynekologa a promluv si s ním o výhodách hormonální antikoncepce.

Datum 1. dne poslední menstruace:  

Termín porodu

Těhotenství trvá 9 měsíců. To ví každý. Co to ale znamená? Bude to pondělí, středa, pátek nebo neděle odpoledne? Na to Ti neodpovíme. Přesné datum a hodinu se dozvíš snad až při porodu. Už teď Ti ale můžeme říct, na který datum se můžeš s velkou pravděpodobností těšit.

Podle 1. dne poslední menstruace
Vzpomeň si na přesné datum své poslední menstruace. Víme, že vajíčko dozrává a uvolňuje se přibližně uprostřed cyklu. S trochou matematiky si zahrajeme na jasnovidce a pokusíme se určit termín Tvého porodu.

Podle datumu početí
Dokážeš přesně určit, kdy k početí došlo? Výborně. Není nic jednoduššího, než připočítat 280 dní. Neboj se, uděláme to za Tebe. Zadej datum početí.

Zadám: 1. den poslední menstruace   datum početí
Datum:
   

Příští gynekologická kontrola

Máš tolik starostí. Kdo by při tom všem dokázal myslet na maličkosti. Tvoje zdraví je ale přece na prvním místě. Rozhodně si ve svém programu najdi čas na pravidelné návštěvy gynekologa. Připomeneme Ti, kdy už "nastal čas" k němu zavítat:

Datum poslední kontroly:  

Index BMI

Připadáš si příliš tlustá nebo naopak příliš vyhublá? Není na čase něco s tím začít dělat? Jaká je vlastně ta ideální váha? Odpověď na otázku jak jsi na tom se svou hmotností v porovnání s ostatními Ti může dát Tvůj Body-Mass-Index. Stačí znát jen svoji výšku a hmotnost a použít naše počítadlo.

Výška: cm
Hmotnost: kg   
©2004-2018 Pears Health Cyber, s. r. o. | Právní prohlášení